• Головна
  • Україна та Чехія створюють угрупування супутників оптичної розвідки
20:23, 22 березня

Україна та Чехія створюють угрупування супутників оптичної розвідки

Україна та Чехія створюють угрупування супутників оптичної розвідки, фото-1

Україна та Чехія розвивають співпрацю у сфері космічних технологій, працюючи над новою супутниковою групою оптичної розвідки під назвою «Сузір’я». До неї вже входять супутники типу TROLL, а в майбутньому до них приєднаються перспективні чесько-українські апарати.

Перший супутник TROLL, розроблений чеською компанією TRL Space, був успішно запущений на орбіту у січні цього року. Наступним елементом групування стане супутник Drak, який розробляється підприємствами, що входять до чеського космічного кластеру Brno Space Cluster.

Через міркування безпеки точні технічні характеристики супутників не розголошуються, однак їхня поява значно посилить можливості оптичної розвідки та моніторингу.

Інформує czechia-online.cz

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...