
Путін хоче, щоб США зупинили всі поставки зброї Україні для "перемир’я" – Bloomberg
Таким чином, стало відомо про ще одну вимогу, яку висунув російський диктатор.

Стало відомо про ще одну вимогу Путіна / колаж УНІАН, фото president.gov.ua, REUTERS
Російський диктатор Володимир Путін вимагає зупинити всі поставки зброї Україні на час дії режиму припинення вогню, запропонованого американським президентом Дональдом Трампом.
Сьогодні Трамп і Путін поговорять телефоном і обговорять припинення війни в Україні, при цьому, як вказав Bloomberg, ключовою метою є згода РФ на 30-денне перемир'я.
Путін зробив припинення постачання зброї попередньою умовою для підписання угоди про припинення вогню, повідомив виданню високопоставлений європейський чиновник і три російські чиновники, знайомі з позицією РФ.
Зупинка поставок зброї, якої вимагає Путін, буде тимчасовою, і вони відновляться після мирної угоди, в якій Україна повинна погодитися на обмеження свого військового потенціалу, сказав російський чиновник.
Високопоставлений європейський чиновник зазначив, що Європі така ідея не подобається. Там побоюються, що за час режиму припинення вогню Путін переозброїть свою армію, а Україна подібного кроку зробити не зможе.
Нагадаємо, що Велика Британія та Євросоюз працюють над прискоренням доставки Україні нових пакетів військової допомоги.
Видання зазначило, що Путін підтримує пропозицію США про припинення війни, але заявив, що для цього Україні потрібно виконати низку умов.
Плани про припинення вогню на 30 днів
США та Україна оголосили про план припинення вогню минулого тижня після переговорів у Саудівській Аравії. Адміністрація Трампа після цього зняла заборону на постачання зброї та обмін розвідданими, яку вона запровадила, щоб чинити тиск на Україну і змусити її погодитися на дипломатичні зусилля.
Адміністрація Трампа фактично вже поступилася російським вимогам, які передбачають контроль РФ над окупованими українськими землями та невступ України до НАТО.
Інформує unian.ua