Перші спогади про супутникову систему моніторингу з'явилися в далеких 50-х роках, і лише в 70-х, коли були запущені в космос перші супутники, вчені почали активно працювати над розробкою супутникового моніторингу. Створений він був у США у 1973 році Міністерством оборони, тобто був призначений для військових завдань. Через деякий час цивільним особам також дозволили використовувати GPS для особистих цілей.
Простота та зручність у використанні
Цей момент є ключовим, тому що абсолютно кожен користувач зможе використовувати сучасний софт. Деякі компанії, які надають телематичні послуги, проводить невеликий курс з керівництва їхньої власної програми.
Точність позиціонування
Похибка у визначенні розташування становить не більше 2-3 метрів, завдяки супутникам, високій чутливості пристроїв та спеціальними алгоритмами.
Універсальність
Сучасний GPS моніторинг відрізняється тим, що може функціонувати з різним обладнанням та програмним забезпеченням. Наприклад, для віддаленого контролю рівня палива можна використовувати датчик палива.
Швидкий сигнал
Вся інформація в системі GPS передається в режимі «Онлайн». Затримка сигналу не перевищує 3 секунд. Якщо об'єкт в'їхав у зону зі слабким мобільним сигналом, передача інформації припиняється до відновлення, але зберігається на внутрішній пам'яті пристрою.
Підвищення рентабельності компаній
Супутникова система моніторингу дозволяє компаніям скоротити витрати на утримання автопарку. Спеціальне програмне забезпечення дозволяє скласти оптимальні маршрути з урахуванням якості дорожнього полотна та пробок. Крім цього, система «сканує» стиль водіння водіїв, і у разі виявлення різких гальмуваннь та інших порушень, які негативно позначаються на витрату палива та стан транспортного засобу, то миттєво про це інформує власника чи диспетчера.
Більш детально про систему моніторингу і його вартість можна дізнатися за посланням https://www.ktsm.com.ua/.