Пакувальне обладнання ‒ це машини та механізми, які в автоматичному або напівавтоматичному режимах виконують функції пакування продукції. Замовити пакувальне обладнання можна в компанії «РМП БІОЕНЕРГІЯ», перейшовши за посиланням на сайт https://rmpbio.ua/katalog/pakuvalne-obladnannya/. Це надійний постачальник обладнання для виробництва пелет, паливних та металевих брикетів. Також компанія пропонує якісне обладнання для комплексного перероблення відходів металообробного та деревообробного виробництва.
Види пакувального обладнання
Вибір пакувального обладнання для брикетів залежить від необхідного рівня автоматизації. Пакувальне обладнання буває автоматичним та напівавтоматичним. Можна виконати пакування за допомогою термозбіжної машини. Кожен з видів обладнання для пакування брикетів має свої переваги.
Пакувальна автоматична лінія брикетування
Лінія автоматичного пакування брикетів швидко запакує продукцію. Працює цілодобово в автоматичному режимі сім днів на тиждень. Завдяки повній автоматизації процесу скорочується частина ручної праці, зменшуються трудовитрати на одиницю пакування. Також поліпшується товарний вигляд пакування. Під час транспортування та перевантаженні добре запаковані брикети менше обсипаються та гарно зберігаються.
Напівавтоматична лінія пакування брикетів
Напівавтоматичне пакування скорочує частку ручної праці. Дешевше автоматичного, але вимагає постійної присутності оператора. Знадобиться таке ж устаткування, що й для автоматичного. Різниця буде в моделі термоусадкового тунелю. Він не матиме автоматичного зварювача. Модульна конструкція лінії дозволяє змінювати її конфігурацію та додавати нові функціональні вузли при необхідності.
Термозбіжна пакувальна машина AIRLESS
Пакування за допомогою термозбіжної машини має безліч переваг. Серед них:
- цифрове управління температурою термозбіжного тунелю;
- змінний нагрівальний елемент термоножа має 3 робочі поверхні, що значно збільшує термін експлуатації;
- електромагнітне керування та автоматичне відключення нагрівального елемента;
- сітка транспортера не потребує додаткового обслуговування та підходить для виробів з нерівним дном;
- колеса з фіксаторами для легкого переміщення обладнання.
Термозбіжне обладнання має невеликі габарити, зручне у використанні та дає якісне пакування.