Сайт повинен регулярно наповнюватися контентом. Головне не перестаратися, а то користувачі не будуть встигати знайомитися з інформацією. Якщо у вас інформаційний сайт, то в середньому достатньо розміщувати до 10 статей на день. Варто розуміти, що універсальної кількості немає. Швидкість поповнення контентом визначається в ході аналізу активності аудиторії. Це ж стосується і соціальних мереж.
Але виникає інша проблема. І вона полягає в підборі контенту. Адже не можна насичувати сайт сміттєвими текстами —такий формат знизить ранжування. Що тоді робити? Економте час. Залиште створення контенту студії "Архі Ідея". Наші копірайтери пишуть статті на замовлення на різні теми.
Також робимо копірайтинг англійською мовою - https://arhi-idea.com/kopirayting/kopirayting-angliyskoyu-movoyu. У нашому штаті — копірайтери, перекладачі з рівнем "носій мови". Зателефонуйте, напишіть нам — +38 066 114 57 27, отримаєте безкоштовну консультацію, розробку індивідуального контенту плану.
З чого почати?
Найскладніше — почати наповнення. Щоб насичення інформацією було рівномірним, послідовним потрібен контент-план. Його можна робити як на тривалий, так і на короткий період. План передбачає певну кількість статей на місяць. Але це такий же індивідуальний показник, як швидкість наповнення.
Є "три кити", на яких будується вибір теми для статті. На що звернути увагу:
-
Актуальність.
-
Корисність для користувачів.
-
Відповідність теми статті вашому бізнесу.
Актуальність можна оцінити за кількістю запитів. Робиться це за допомогою програмного забезпечення. Аналіз можна зробити і вручну, але це займе більше часу. Корисність для користувача і релевантність — значить те, наскільки ефективно допомагає ваша стаття. Тема майбутньої статті повинна бути пов'язаною з вашим бізнесом, хоча б побічно.
Що ще врахувати?
Щоб стаття ранжувалася, потрібні ключові запити. Їх підібрати можна як вручну, так і автоматизованим ПЗ. Студія Архі-Ідея використовує програмне забезпечення. Це дозволяє кластеризувати запити, відсіяти ті, які будуть не ефективними. Також ПЗ допомагає скласти LSI-хвости з ВЧ+СЧ+НЧ. Це ж стосується і брендованих запитів.
Що крім ключів:
-
Структурованість.
-
Легка подача інформації.
-
Адаптація під аудиторію.
Останній пункт особливо актуальний для копірайтингу англійською мовою. Потрібно враховувати сленг, діалект, територіальні особливості аудиторії. Хочете швидко отримати статтю? Тоді ласкаво просимо до студії "Архі-Ідея". Напишемо статті на замовлення. Отримайте першу статтю безкоштовно. За перший переклад, пост також платити не потрібно. Постійні знижки за обсяг.