Є споживачі, які воліють використовувати контактні лінзи лише у безперервному режимі носіння. Це люди, які бажають завжди бачити добре і при цьому не обтяжувати себе процедурою догляду за лінзами, необхідністю щодня знімати та надягати їх. Вони готові раз на місяць приходити до лікаря-офтальмолога, який зніме їхні старі лінзи, огляне очі та одягне нові. Крім цього якісь пов'язані з носінням лінз турботи вони брати на себе не хочуть.

Дізнатися більше про переваги лінзи air optix night & day aqua ви можете на сайті mkl.ua вже зараз!

До тих, для кого безперервний режим носіння може бути не питанням переваги, а вимушеним заходом, відносяться також користувачі контактних лінз, яких чекає тривала (протягом кількох днів) поїздка поїздом, автобусом або іншим наземним транспортом; користувачі, які використовують контактні лінзи в терапевтичних цілях або як бандаж після операції на рогівці.

Безперервне тривале носіння лінз - до 30 діб за рекомендацією лікаря, допустимо лише при використанні м'яких контактних лінз із силікон-гідрогеля! Ніякі інші лінзи не пропускають до рогівки кисень у достатній кількості.

Силікон-гідрогель – що це?

Силікон-гідрогель - це унікальний матеріал, який справив справжній переворот у контактній корекції зору і заслуговує на окрему розмову.

Як уже сказано, раніше всі м'які контактні лінзи виготовлялися із гідрогелів. Ці матеріали пропускають кисень і містять достатньо води, щоб лінза комфортно відчувалася на оці.

Силікон та різні його аналоги давно привертали увагу контактологів. Силікон дуже добре пропускає кисень, але не такий м'який і гнучкий, щоб забезпечити належний комфорт без постійного застосування зволожуючих крапель.

Потрібно поєднати переваги двох матеріалів, щоб досягти мети створити м'яку лінзу з дуже високим Dk.

Те, що теорії здається легко і просто, насправді коштувало багатьох зусиль висококваліфікованих хіміків. У результаті з'явилися силікон-гідрогелі - оригінальні двофазні матеріали. Фаза силікону (переважна) забезпечує доступ кисню до рогівки. Фаза гідрогелю (у вигляді тяжів, що пронизують силікон) забезпечує проходження води для хорошої рухливості лінзи на оці – а значить, доступ кисню до рогівки вже не залежить від вмісту вологи.

Увага!

Якщо ви підібрали м'які контактні лінзи безперервного носіння, пам'ятайте, що необхідно регулярно проходити лікарські огляди. Вас має насторожити, якщо лікар не заговорив про час повторного візиту. Справа в тому, що матеріал таких лінз має деякі особливості, зрозумілі лише фахівцям, і потрібно впевнитись, що ви успішно адаптувалися до нього. І, зрозуміло, саме носіння лінз у подібному режимі потребує більше уваги до вас із боку лікаря – це очевидно.