В останні роки в естетичній хірургії високу популярність набула операція з видалення комків біша в Києві. Процедура, яка проводиться у медичному центрі CALM, дозволяє зробити занадто круглі щоки витонченішими і надати обличчю витонченості.

Що таке комки Біша?

Ці утворення, розташовані нижче зони вилиць між шкірою і слизовою поверхнею щік, є невеликими капсулами, в яких міститься жирова тканина. З початком процесу старіння жирові капсули провисають, сприяючи утворенню носогубних складок. Позбутися їх вам допоможе  пластична хірургія в медичному центрі CALM. Записатися на консультацію в клініку лазерної дерматоонкології ви можете вже зараз!

Показання та протипоказання

Якого б розміру і форми вони не були у конкретної людини, їхній вигляд не вважатиметься патологією. Тому єдине показання до їхнього видалення - лише бажання самого пацієнта. Видалення комків Біша дозволяє:

- Зменшити обсяг щік;

- Позбутися зайвого жиру на обличчі;

- Зменшити прояви вікових змін при птозі щік.

Нерідко видалення проводиться при проведенні лицьової пластики як додаткова корекційна процедура. Іноді жирові капсули не забираються, а переміщуються під вилиці для збільшення лицьового об'єму в цій зоні.

Операція не проводиться, якщо:

- Пацієнту менше 25 років (тому після цього віку вони можуть зменшитися природним чином);

- Надмірна або недостатня маса тіла пацієнта ( відрізняється від норми більш ніж на 25%);

- Планова істотна зміна ваги в найближчому майбутньому;

- Серйозні хвороби внутрішніх органів, інфекції та ін.

Технологічні особливості операції

Видалення комків Біша можливе двома способами - традиційним або ендосокопічним.

При внутрішньому доступі хірург розрізає слизову оболонку в порожнині рота, відшаровує жирові капсули і виймає їх. Операція триває близько півгодини під місцевим знеболенням чи загальним наркозом. Після завершення процедури хірург накладає шви, що саморозсмоктуються.

Зовнішній доступ застосовується лише в тому випадку, якщо грудки видаляються додатково.

Реабілітаційний період

Сама операція проста для досвідченого хірурга, тому ускладнень після видалення комків Біша практично не буває. Важливо повідомити лікаря про наявність будь-яких захворювань, а також про алергічні реакції на будь-які препарати. Це дозволить лікарю підібрати відповідну анестезію.

Слизова щік гоїться протягом двох-трьох днів, болючість і набряклість повністю проходять приблизно через 8-10 днів після операції.