Пора сказати «Ні, дякую!», коли касири пропонують кульки у супермаркетах. Рано чи пізно всім доведеться сортувати сміття. Комусь — через переконання, іншим — аби соромно не було перед друзями. Але всі ми там будемо — на сортувальній станції, тобто. Тож саме час нарешті розібратися, як мішечки, полотняні сумки і шопери допомагають накопичувати менше сміття, і які у них ще є переваги.
Джерело: gifty.in.ua
1. Екосумки складно порвати
Скільки було тих поліетиленових кульків, понівечених гострими кутиками пакетів з молоком. Із сумкою з тканини такого не трапиться. Якщо вона якісна, то хоч ножі у ній носіть — буде безпечно.
Міцність стосується і мішечків, особливо коли купуєте на вагу крупи. Можна не перейматися, що кульочок у сумці зачепиться за щось і гречка розсиплеться.
2. Неможливо відірвати ручки
Добре пошитий шопер витримує багато ваги. Можна його заповнити картоплею і він усе витримає. Вам буде важко, а от шопер упорається. 12 кілограмів спокійно носять навіть у найдешевшій тканинній сумці.
Джерело: gifty.in.ua
3. Можна безпечно пакувати рибу та м’ясо
Навіть для цих проблемних продуктів є дружні до природи мішечки. Вони складаються зазвичай із харчової тканини. Всередині обшиваються спеціальним шаром, який вбирає вологу і не дає їй просочитися назовні.
Мішечки доведеться прати після кожної покупки, щоб вони приємно пахли. Але для тих, хто здавав на переробку пакетики від риби, це чудова новина. Кульочки жахливо довго сохнуть, злипаються, коли намагаєшся намилити. А мокрими чи брудними їх не приймають. Тому випрати шматочок тканини — суцільне полегшення, після тих маніпуляцій.
Для м’яса часто використовують пластикові контейнери. Але і їх потрібно мити. Ще й вологу пропускають, якщо погано закриті.
Джерело: gifty.in.ua
4. Екоречі — стильні
З кульком тепер складно удавати, ніби ти в тренді. Хіба зі спеціальним біорозкладним пакетом, але про такі поки не всі знають. Екологічність стала основою усіх модних тенденцій. Популярні блогери фотографуються з авоськами, світові знаменитості носять тканинні сумки з принтами. Тому придбати кілька екофрендлі дрібничок варто хоча б заради стилю.
5. Економія
Пакети в супермаркетах пропонують не задарма. Навіть за прозорі поліетиленочки тепер треба доплачувати. 10 копійок — сума несуттєва, але уявіть, скільки можна зекономити за рік на таких пакетиках. Не кажучи уже про вартість великого фірмового супермаркетівського кулька.
Джерело: gifty.in.ua
Настав нарешті той час, коли варто пригадати старе бабусине «а що ж люди скажуть». А люди тепер все частіше з осудом дивитимуться на кульки, одноразові стаканчики для кави, натуральне хутро. І це не мода, яка швидкоплинна. Це нова культура і нова реальність, у якій нам доведеться жити. Чим раніше зважитеся пристосовуватися, тим легше буде потім.