Пристрій плавного пуску електродвигунів - це механізм, який відповідає за правильний розподіл енергії в процесі включення асинхронного електромотора. Відмінною рисою таких установок є видача при включенні високих пускових струмів, які стають причиною просідання напруги, перегріву обладнання та мережі. Щоб уникнути цього, компанія Soft-Start пропонує використовувати пристрої плавного пуску електродвигунів. Представлена ​​техніка застосовується в будівництві, промисловості, виробництві, обслуговуючій сфері.

Схема пускача

Розглядаючи стандартну схему пристрою плавного пускача, можна відзначити, що продукція складається з:

  • Набору контактів - їх розташування безпосередньо впливає на параметр вхідного напруги. За контактами розташовуються електрокатушкі, для комплектації пристроїв часто використовується сердечники імпульсного типу.
  • Кількох висновків для підключення обладнання.
  • Пружин - використовуються для переміщення контактів.
  • Клем - часто розташовуються під кришкою.
  • Блоків управління - для кожної моделі використовуються різні типи.
  • Теплових реле.

Деякі виробники для підвищення рівня міцності і надійності своєї продукції передбачають додаткові елементи - це спеціальні фільтри посилення.

Яку модифікацію вибрати?

Однофазні

Це прилади, які забезпечують плавних пуск електромотора. Конструкція установки досить проста, лона може бути використана в зв'язці з невеликим обладнанням - з граничним рівнем потужності в 11 кВт.

В пристроях передбачено два висновки для підключення до двигуна. Моделі оснащуються плоскими пружинами, габарити будуть залежати від розмірів блоків управління. Тільки деякі варіанти доповнюються ще й регуляторами чутливості. Однофазні конструкції часто використовуються в зв'язці з промисловими верстатами.

Двофазну

Ці модифікації передбачають використання виключно імпульсних сердечників, низькочастотних теплових реле. Для підключення приладів може бути передбачено вже до чотирьох виходів, а за вимірювання показників фази застосовують тригер. Багато моделей доповнюються фільтрами посилення і блоками посилення з регуляторами чутливості. Використовують такі варіації на виробництві та в обслуговуючій сфері досить часто, в тому числі і для фрезерного обладнання.

Затребувані і трифазні установки, які здатні працювати навіть з судновими двигунами.