На сьогодні в Павлограді лише цілий будинок має можливість перейти на автономне індивідуальне опалення. Окремим квартирам робити це заборонили. А що очікує тих власників, які вперто не захочуть встановлювати «автономку»? Про наслідки розповів Павлоградський міський голова Анатолій Вершина.
«Був у нас такий приклад в минулому році. Ми пропонували переходити на автономне опалення людям по вулиці Бориса Захави (колишня Московська). Там були також люди, які не погоджувались, одна-дві квартири. Ми будемо діяти згідно з законодавством. Якщо одна, або дві квартири залишаються на централізованому теплопостачанні, то нехай залишаються. За два місяці вони стануть заручниками цієї ситуації. Вони заборгують стільки, що там можна описувати цю квартиру. Загальна кількість наданих послуг буде розподілена тільки на дві квартири, ну чи скільки залишиться там на централізованому. Ми будемо постачати теплоенергію, але теплоенергія буде розраховуватись тільки на ці квартири», – пояснив міський голова.
Мер також нагадав, в яких випадках на боржників з теплопостачання подають до суду.
«Є юридичний мінімум. Це сума заборгованості від 80 тисяч гривень. Тоді ми в суд…», - зазначив Анатолій Вершина.
Нагадаємо, зараз ретельно перевіряються усі дозволи на встановлення «автономки», які отримали власники квартиру Павлограді. А все через те, що у мерії є інформація, що в декотрих мешканців фальшиві дозволи.